top of page

Політика скасування або зміни часу (перенесення) замовлення

Чому ми працюємо тільки по передоплаті
 

    На даний момент в кожному з дивовижних місць для романтичних вечерь від Сервісу романтики Альтечо одночасно може відпочивати тільки одна пара гостей. При тому, що майже всі гості хочуть замовити відпочинок приблизно на один і той же час. (Той час, який Вас зацікавив, швидше за все, іншим гостям також більш цікавий, ніж будь-який інший період доби).

    Тому, для того, щоб ми відмовляли іншим бажаючим у відпочинку у вибраний Вами час, ми повинні бути на 100% впевнені в Вашому замовленні.

 

    Так само, підготовка Вашого відпочинку вимагає певних фінансових витрат, часу та сил. І нам потрібні гарантії.

 

    Для цього бронювання і підготовка Вашого замовлення здійснюється тільки за частковою передоплатою.

 

ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ

 

    У зв'язку з цим, передоплата не повертається при відмові від використання наших послуг (якщо ви не приїхали на зарезервовану послугу, або заздалегідь не перенесли час відпочинку на іншу дату), і служить компенсацією нам:

 

    1. Витрачених на підготовку Вашого відпочинку засобів і трудових ресурсів в разі, якщо Ви не з'являєтеся для отримання послуги без попередження, або попереджаєте про те, що Вас не буде вже після того, як підготовка почалася.

    2. За втрату інших клієнтів (яким ми відмовили в організації відпочинку на той час, який було заброньовано Вами), якщо Ви відмовитеся від отримання послуги (скасуєте бронювання) навіть ще до початку підготовки Вашого відпочинку.

 

ПЕРЕНЕСЕННЯ (зміна дати і часу) відпочинку

 

     І так, при скасуванні Вами Вашого відпочинку, ми не можемо повернути Вам передоплату, так як вона є компенсацією за наші збитки на підготовку або за втрату клієнтів, які хотіли б відпочивати у нас в той час, який ми тримали для Вас... АЛЕ... Ми любимо і цінуємо наших гостей, і завжди раді піти на зустріч (в розумних межах). Ми так само розуміємо, що просто так відпочинок у нас гості скасовувати не будуть, а це означає, що в тій чи іншій мірі їх змусили це зробити обставини. Отже, якщо ви завчасно узгодите з нами перенесення Вашого відпочинку на іншу дату - ми можемо зберегти Вашу передоплату. А саме:

 

    1. Якщо ви попередите нас про те, що вам потрібно змінити (перенести) дату відпочинку за дві доби, ми зберігаємо Вашу передоплату в повному обсязі. При цьому Вам необхідно скористатись послугою протягом двох місяців.

 

    2. Якщо ви попередите нас про те, що вам потрібно змінити (перенести) дату відпочинку менше ніж за дві доби, але до того, як ми почали підготовку Вашого відпочинку, ми можемо зберегти Вашу передоплату в повному обсязі, але перенести Ваше замовлення не на "піковий" час (тобто на час, який користується у нас менший попит). При цьому Вам необхідно скористатись послугою протягом двох місяців.

 

    3. В особливих випадках, на розсуд керівництва сервісу романтики Альтечо, ми можемо частково зберегти Вашу передоплату, якщо Ви проявили ініціативу про перенесення дати відпочинку занадто пізно, але це викликано вагомими непередбачуваними причинами.

 

 

 

    Всі ці правила викликані нашим досить великим неприємним досвідом.

    І служать нашим страхуванням.

    Дякуємо за розуміння!

    Сервіс романтики Альтечо

 

 

bottom of page