top of page

Основні правила користування послугами сервісу романтики Альтечо

(Правила користування послугами Альтечо ™)

Основні положення

Розміщення послуги на сайті altecho.ua є офіційною пропозицією (офертою) будь-якій юридичній або фізичній особі придбати дану послугу на зазначених умовах. Для укладення договору достатньо придбати послугу, або сертифікат на послугу Альтечо за допомогою сервісу altecho.ua або за телефоном. Придбання сертифікату чи послуги (акцепт оферти) є заявою клієнта про те, що він ознайомлений з цими правилами, а також про його згоду з усіма умовами надання послуг Альтечо™ без будь-яких обмежень і застережень. Придбання послуги чи сертифікату, часткове або повне, є засвідченням  факту укладення договору на надання послуг.

Термін дії (дійсність) сертифікату

Сертифікат вважається дійсним у період протягом одного календарного року з дня його придбання. Сертифікат може бути використаний до настання дати закінчення терміну дії включно. Після закінчення терміну дії сертифікат деактивується в базі даних Альтечо™. Щоб уникнути втрати дійсності сертифікату без його використання, клієнтові необхідно заздалегідь зарезервувати послугу, дотримуючись правил і режиму роботи Альтечо в загалом, і кожної окремої послуги зокрема.

Якщо послуга, на яку придбаний сертифікат на момент активації не доступна - через сезонність, погодні умови, технічні умови та інші причини - сертифікат можна використати для отримання будь-якої іншої послуги Альтечо, протягом терміну дійсності сертифікату. 

 

Резервування і запис на отримання послуги

Для отримання послуги необхідно завчасно обрати на сайті altecho.ua або за допомогою консультації працівника Альтечо бажану послугу і варіант її наповнення. 

Залишити заявку на саті altecho.ua або повідомити працівнику Альтечо про бажану дату та час для отримання послуги. Менеджери Альтечо ™ зроблять все можливе, щоб Ви отримали послугу у зручний для Вас час. Однак у зв'язку з різним графіком доступності послуг,  і щільність запису інших клієнтів послуги Альтечо ™ не може гарантувати отримання послуги в бажаний час. В цьому випадку Вам будуть запропоновані альтернативні варіанти бронюваннія дати і часу проведення послуги. 

Якщо в узгоджений з ним час клієнт не з'явився в місце отримання послуги і  завчасно не отримав погодження уповноваженого працівника Альтечо на зміну часу отримання послуги, то клієнт не може претендувати на повернення сплаченої за послугу вартості, чи отримання послуги іншого разу.

 

Спеціальні умови постачальників послуг

 

Купуючи ту чи іншу послугу, клієнт розуміє, що перелік правил використання послуги, встановлений на сайті altecho.ua, не є вичерпним. Кожна послуга може мати свої власні доповнення до цих правил, пов'язані з особливостями послуги, що надаються (обмеження за  вагою, віком, станом здоров'я, законодавчі обмеження і т.п.) і власні правила надання послуги. У рідкісних випадках Вам можуть запропонувати оформлення полісу обов'язкового страхування. На можливість надання послуги можуть впливати такі чинники як погодні умови, тимчасові обмеження державних органів, проведення у країні спеціальних урочистостей або траурних заходів, або ж тимчасові технічні чинники, які унеможливлюють, суттєво ускладнюють, або перешкоджають безпечному наданню послуги. Просимо з розумінням ставитися до подібного роду обмежень, більшість з них спрямовані на збереження Вашої безпеки.

Перед початком отримання послуги, просимо уважно ознайомитися з правилами і особливостями послуги. У разі необхідності роз'яснення умов та правил - до отримання послуги зверніться за роз'ясненнями до працівника Альтечо.

Клієнт зобов'язаний дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених керівництвом закладу, приміщення чи місця, на території якого проводиться послуга . З метою запобігання негативних для Клієнта наслідків при отриманні послуги - застосовувати передбачені специфікою послуги засоби безпеки з дотриманням спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для послуг такого роду.

 

Опис послуг на сайті

 

Інформація про послуги, яку публікує в каталозі АльтечоI ™, носить ознайомчий характер. Така інформація не є вичерпною. Рекомендуємо задавати Ваші запитання до моменту прибуття в місце отримання послуги. Фото- і відеоматеріали, розміщені на сайті altecho.ua, носять виключно інформаційний характер. Альтечо ™ не гарантує, що об'єкти, люди, зображені на них, будуть збігатися зовні з об'єктами і людьми, реально представленими в місці отримання послуги, хоча і намагається максимально точно передати реальне наповнення послуги. 

Зміна послуги

Якщо Вам з якихось причин не підходить та послуга, яка Ви замовили, або Вам подарували, Ви можете зробити заміну на іншу послугу такої ж вартості, або дорожчу з доплатою різниці вартості, при умові що це буде зроблено достатньо завчасно по відношенню до послуги, від якої ви відмовляєтесь.  Перерахунок вартості послуг провадиться, виходячи з вартості послуги на час її зміни. Зручну форму доплати вам запропонує менеджер нашої компанії.

 

Повернення грошей та рекламації

Повернення вартості заброньованої на точний час послуги можливе лише при виникненні обставин непереборної сили, що унеможливлюють, або суттєво ускладнюють надання послуги. 

Зміна часу отримання послуги можливе лише за згодою організаторів і не менше ніж за добу до узгодженого часу; або при виникненні обставин непереборної сили, що унеможливлюють, або суттєво ускладнюють надання послуги. (Зазвичай, працівники Альтечо йдуть на зустріч клієнтам у проханні повернути кошти або змінити час отримання послуги, якщо відміна або зміна часу отримання послуги відбувається суттєво завчасно і Альтечо не понесло ніяких витрат, чи збитків при триманні заброньованого часу чи підготуванні відпочинку для клієнта. В тому числі і втрат інших одного чи декількох клієнтів через відмову в наданні аналогічної послуги в цей же час, або в час необхідний для підготування відпочинку. І тим не менш йти на зустріч клієнту при відсутності зазначених вище витрат чи збитків  - це право уповноважених працівників Альтечо, а не зобов’язання, і уповноважений працівник Альтечо має право чинити на власний розсуд.)  

Організатори мають право відмовити в наданні послуги без повернення коштів, у випадку порушення клієнтом, або його супутниками правил обслуговування чи надання послуг Альтечо, а також правил локації, на якій проводиться послуга. 

 

Клієнт має право протягом чотирнадцяти днів з дати придбання сертифіката і отримати назад гроші в розмірі сплаченої вартості сертифікату, якщо сертифікат не був активований, і не були узгоджені дата та час отримання послуги за сертифікатом (в такому випадку послуга вважається вже заброньовано, і на неї поширюються відповідні правила). Для повернення грошей Клієнту необхідно повернути придбаний сертифікат Альтечо ™. Повернення коштів здійснюється тим самим способом, яким вони були внесені. Кошти, сплачені за супутні послуги (послуги доставки, упаковку та інші додаткові послуги, які були оплачені при придбанні сертифіката) не повертаються.

Претензії Клієнта щодо наданих послуг приймаються до розгляду тільки у письмовому (електронному) вигляді. Розгляд претензій, пов'язаних із наданням послуг, здійснюється за умови пред'явлення клієнтом відповідних фінансових документів, що підтверджують оплату послуг, а також інших документів, якими клієнт обґрунтовує свої претензії. Співробітникам Альтечо ™ може знадобитися до 5 робочих днів для перевірки справжності пред'явлених документів.

Сторони будуть регулювати шляхом переговорів будь-які спірні питання, розбіжності або претензії, які можуть виникнути у взаєминах між ними. У разі, якщо сторони не досягнуть домовленості щодо спірних питань шляхом переговорів, ці питання підлягають розгляду в судовому порядку відповідно до підсудності, встановленої законодавством України.

Акції

Сертифікати, продані по акції, і подарунки можуть мати обмежений термін дії згідно умов акції і так само не підлягають обміну, продовженню і поверненню.

Святкові дні

Вартість аналогічних або схожих по наповненню послуг може бути різною для різних календарних днів або днів тижня. Наповнення і/або ціна послуг може суттєво відрізнятись від звичайних в святкові дні, і дні дуже високого попиту. Прикладом таких днів може бути Переддень і День Нового року, Міжнародний Жіночий День, День святого Валентина тощо. Якщо наповнення і/або ціна послуги в певний день відрізняється від звичайної, клієнта обов'язково мають про це попередити (проінформувати) перед бронюванням. 

Політика конфіденційності

Ознайомитися з політикою конфіденційності компанії Ви можете за посиланням "Політика конфіденційності"

Реквізити Альтечо™

Альтечо™ є офіційно зареєстрованим знаком для товарів і послуг.

Поштова адреса офісу альтечо: вул Юрія Шумського 5, Київ, 02098, Україна, 

тел. +38(093)333-09-59, електрона пошта info@altecho.ua

Подарункові сертифікати Альтечо™ мають право реалізовувати Офіційні ексклюзивні дилери Альтечо ™, а також торгові точки, представлені на сайті altecho.ua.

bottom of page