top of page

Замовляючи відпочинок на даху, Ви зобов'язуєтесь суворо виконувати нижче вказані правила, і берете повну відповідальність за їх дотримання вашими супутниками, яких ви запрошуєте (берете з собою) на дах: 

Замовляючи організацію дозвілля на даху, замовник підтверджує, що  усвідомлює, що перебування на даху пов’язане з ризиком для життя і здоров’я. Бере на себе весь ризик, передбачений або непередбачений, якому піддається під час перебування на даху він і його супутники, незалежно від його причин. Звільняє Організаторів від всякої і будь-якої відповідальності, претензій, вимог чи позовів або підстав для позовів, які можуть виникнути в зв’язку з пошкодженнями, збитками, травмами чи нещасними випадками. Розуміє, що за медичними показаннями, можливо, йому або його супутникам протипоказано знаходитися на висоті. Заявляє, що він і його супутники знаходяться в хорошій психологічній і фізичній формі для перебування на даху багатоповерхового будинку. Також підтверджує, що ні він, ні його супутники не будуть знаходитися на даху в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Бере на себе повну відповідальність за всі свої дії і дії своїх супутників, вчинені на даху; погоджується з вказаними нижче Правилами техніки безпеки і перебування на даху; зобов’язується суворо дотримуватися їх сам і гарантує дотримання їх своїми супутниками, за що бере на себе повну відповідальність.
Правила техніки безпеки і перебування на даху:
1. Всі відвідувачі зобов’язані зберігати чистоту і порядок, дбайливо ставитися до обладнання, майна, спорядження і інвентарю, що знаходиться на даху
2. На дах не допускаються:

•       Особи з ознаками алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння

•       Особи з ознаками психічних відхилень

•       Особи з легкозаймистими предметами (в тому числі з небесними ліхтариками); вогнепальною, газовою чи холодною зброєю; вибухонебезпечними, токсичними чи сильно пахучими  предметами і речовинами; з речами і речовинами, вільний цивільний обіг яких заборонений, а також з речами, що по своєму зовнішньому вигляду можуть бути ідентифіковані як заборонені чи небезпечні

•       Особи з будь-якими тваринами. (Собачками, котиками, папугами, рептиліями, рибками і будь-якими іншими представниками тваринного світу без виключення)

3. Під час перебування на даху суворо забороняється:

•       Притулятися, навалюватися на огорожу, а також залазити на неї

•       Вживати алкогольні напої з вмістом спирту понад 18% і в кількості понад 0,325 літра на одну особу, якщо інше не погоджено з організаторами

•       Доторкатися до дротів

•       Кидати з даху будь-які предмети (в тому числі: недопалки, пачки сигарет, будь-які папірці, і будь-що інше). Користуйтесь, будь ласка, смітничками, їх на даху в достатній кількості. 

•       Вживати наркотичні, стимулюючі чи інші сильнодійні речовини

•       Шуміти, кричати, бігати, використовувати нецензурну лексику, слова або дії, що можуть образити інших осіб. Рівень гучності вашого відпочинку не має заважати нашим сусідам 

•       Наносити написи і розклеювати продукцію інформаційного змісту

4. Відвідувачі зобов’язані неухильно виконувати вимоги організаторів, які стосуються питань безпеки перебування на даху

5.    Якщо інше завчасно не узгоджено з організатором, відпочинок на даху розрахований на 2 людей. (Замовника і одного супутника; або, якщо замовлення є подарунком, двох гостей, без замовника).

Якщо замовник бажає організувати відпочинок за участю більшої кількості людей, це обов'язково має бути завчасно узгоджено з організатором. Як більша кількість людей рахуються також додатковий персонал не з штату організатора. Такі як, фотографи, відеооператори, музиканти і т.п.

 

5.1.   Діти до 15 років допускаються лише в супроводі дорослих, які беруть на себе відповідальність за виконання дітьми цих правил. Діти з 16 років можуть самостійно замовити і скористатись послугою, але без вживання алкогольних напоїв і паління кальяну на даху. 

6.      Захід на даху може бути скасовано чи перервано через обставини непереборної сили, які унеможливлюють або суттєво ускладнюють надання послуги. Наприклад: відсутність технічної можливості підйому гостей на дах, проведення на даху режимних чи інших робіт, технічна несправність обладнання.

7.      При виникненні обставин непереборної сили, що унеможливлюють або суттєво ускладнюють надання послуги, особам, що оплатили послугу перебування на даху, буде запропоновано змінити дату і/або час заходу на даху, або повернуті гроші в повному обсязі

8.      Повернення вартості послуги можливе лише при виникненні обставин непереборної сили, що унеможливлюють або суттєво ускладнюють надання послуги.

9.    Зміна (перенесення) дати проведення  заходу можливе лише за згодою організаторів, і не пізніше ніж за добу до початково заброньованого часу надання послуги; або  при виникненні обставин непереборної сили, що унеможливлюють або суттєво ускладнюють надання послуги.

10.    Організатори мають право відмовити в прийманні замовлення будь-кому без пояснення причини. 

         Організатори мають право відмовити в обслуговуванні замовнику, у випадку порушення ним, або його супутником цих правил, або законодавства України чи розпоряджень органів влади міста Києва. В цьому випадку передплата не повертається. 

11.    У випадку недотримання відвідувачем Правил перебування на даху чи порушення техніки безпеки, організатори мають право достроково завершити відпочинок, або видалити порушника з даху, без компенсації вартості послуг.

У випадку порушення замовником (клієнтом) або його супутником цих правил, за наслідки відповідальний лише замовник (клієнт), і ні до кого ніяких претензій не може мати. В такому випадку замовник (клієнт) і його супутник/супутники відмовляються від права на претензію/позов і від підстав на претензію/позов.

 

 

 

 

 

 

Зверніть увагу:

1. На даху немає укриття на випадок повітряної тривоги. Замовляючи відпочинок, Ви підтверджуєте, що усвідомлюєте і берете на себе всі випливаючі з цього ризики і відповілальність за їх можливі наслідки.

2. Під час відключення електроенергії у нас працює все необхідне для забезпечення Вашого відпочинку окрім ліфту. В такому випадку підйом на дах здійснюється сходами. 

3. При бронюванні відпочинку на даху, за Вами бронюється тривалість відпочинку, яка починається з узгодженого часу початку відпочинку, і триває узгоджену завчасно (або вказану в описі обраного варіанту наповнення) кількість часу. Якщо Ви спізнюєтесь на узгоджений для початку відпочинку час - упущена через спізнення частина тривалості відпочинку не компенсується. 

4. Якщо в Ваш відпочинок входить жива музика, або/і фотосесія або/і будь-яка інша послуга, що надається додатковим спеціалістом, то, в разі Вашого спізнення, відповідні спеціалісти чекають на Вас протягом 20 хвилин. При Вашому спізненні більш ніж на 20 хвилин, вони можуть припинити очікування або продовжити на власний розсуд, в залежності від наявності інших справ. 

Якщо через Ваше спізнення більше ніж на 20 хвилин Ви не встигли скористатися послугами таких спеціалістів як музикант, фотограф чи інші - ми все рівно оплачуємо заплановану завчасно роботу цих спеціалістів, і, відповідно, вартість відпочинку на даху залишається такою ж, як і мала бути за участю цих спеціалістів. 

5. Якщо Ви не бажаєте, щоб фотографії з Вашого відпочинку публікувасись у нас на сайті, або соцмережах, будь ласка, обов'язково попередьте нас про це. 
bottom of page